Новини

€200 українцям у Іспанії: нова фінансова допомога

Українці, що отримали тимчасовий захист у Іспанії, зможуть отримати фінансову допомогу у розмірі 200 євро, яку можна буде витратити на продукти у місцевих магазинах.

Подати заявку на її отримання можна буде у період з 15 лютого по 31 березня 2023 року.

👉 Як подати заявку?
Заяву можна подати через електронний портал податкової адміністрації  у період з 15 лютого до 31 березня 2023 року.

У формі Податкового агентства вам слід буде зазначити банківський рахунок, на який ви бажаєте отримати платіж. Якщо ви отримуєте допомогу вперше, то необхідно зареєструватися ось тут . Щоб почати реєстрацію в рядок, потрібно ввести ідентифікаційний номер іноземця (NIE).

Якщо раптом заявка буде відхилена, то у вас буде 10-денний термін для апеляції та подання підтверджуючих документів, які ви вважаєте важливими.

👉 Хто може отримати допомогу?
✔️ особи, що мають законне та фактичне місце проживання в Іспанії та проживали там безперервно протягом попереднього року;

✔️ ті, хто є безробітними, але при цьому зареєстровані в бюро з працевлаштування, незалежно від того, чи вони отримують допомогу з безробіття чи субсидії;

✔️ мали дохід менше €27 000 на рік, а також спільне сімейне майно не перевищує €75 000 без урахування основного житла;

✔️ особи, що провадили діяльність від свого імені або від імені інших осіб, а також ті, хто зареєстрований у системі соціального забезпечення чи взаємного страхування.

👉 Хто НЕ може подаватися на допомогу?
⛔️ особи, які вже отримують мінімальний прожитковий дохід;

⛔️ особи, які отримують пенсію, що виплачується за загальною схемою або спеціальною схемою соціального забезпечення, а також за державною пенсійною схемою;

⛔️ особи, які отримують аналогічну допомогу від товариств взаємодопомоги, альтернативних RETA (спеціальна схема соціального забезпечення для самозайнятих або приватних підприємців).
ЄС
Поділитись: