Новини

Таїланд запроваджує нову довгосторокову візу

Віза під назвою «Віза довгострокового резидента» (Long-Term Resident (LTR) Visa) є програмою, яка надає низку податкових і неподаткових пільг для підвищення привабливості країни як регіонального центру для життя та ведення бізнесу. 

Очікується, що ця нова візова програма залучить нових іноземних резидентів, технології та таланти, сприяючи внутрішнім витратам та інвестиціям, одночасно підтримуючи економічне зростання. Уряд Таїланду поставив за мету залучити в країну один мільйон багатих або талановитих іноземців протягом наступних п’яти років.

Як отримати візу?
1️⃣ Зареєструйтеся https://visa.boi.go.th/register та надішліть онлайн-заявку на підтвердження кваліфікації для LTR-візи та підтверджуючих документів.

2️⃣ Протягом 20 робочих днів після отримання повних документів вам буде повідомлено про результати.

3️⃣ Кваліфіковані заявники можуть подати заявку на видачу LTR-візи в посольство Королівства Таїланд/Генеральне консульство Королівства Таїланд за кордоном або імміграційні офіси в Таїланді протягом 60 днів з дати видачі листа-підтвердження. Комісія за оформлення 10-річної візи з багаторазовим в’їздом становить 50 000 бат ($1405) з особи у разі отримання LTR візи в Таїланді. У разі отримання за кордоном або електронної візи плата може змінюватися залежно від курсу обміну валюти кожної країни.

4️⃣Видача цифрового дозволу на роботу
Кандидати, які працюють у Таїланді, можуть отримати цифрові дозволи на роботу в Департаменті зайнятості в One Stop Service Center for Visa and Work Permit, Chamchuri Square Building, Бангкок або провінційні бюро праці. Комісія за обробку становить 3000 бат ($84) на рік для збереження цифрового дозволу на роботу.
Світ
Поділитись: