Новини

В ЄС запустили новий портал пошуку роботи для українців

Комісія Євросоюзу запустила новий онлайн-інструмент для пошуку роботи – EU Talent Pilot Initiative. Цей проект призначений допомогти українським біженцям знайти роботу в ЄС, швидше налагодити своє життя, здобути фінансову незалежність і зберегти свої навички.

Як працює цей інструмент🤔
Після реєстрації на порталі здобувачі можуть завантажити резюме на портал EURES і розповісти про свої навички.

📝Під час реєстрації важливо поставити галочку, що означає статус одержувачів тимчасового захисту в одній з держав-членів ЄС, а також позначку, що вказує країну, в якій вони користуються адекватним захистом. У разі виникнення питань є можливість звернутися до консультантів EURES з країн, що беруть участь в пілотному проекті, за будь-якою допомогою, яка може знадобитися.

Після завершення реєстрації профілі кандидатів будуть доступні роботодавцям, національним державним службам зайнятості та приватним агентствам зайнятості по всьому ЄС. А вам стане доступна можливість переглядати доступні вакансії.

«Відповідні особи, які шукають роботу — це особи, яким надано тимчасовий захист відповідно до Директиви ЄС про тимчасовий захист або адекватний захист відповідно до національного законодавства, що надає їм право на роботу», — роз’яснює комісія.

Детальну інструкцію до реєстрації на платформі можна знайти 👉 тут.
ЄС
Поділитись: