Новини

EMPP: Economic Mobility Pathways Pilot

🔹Уряд Канади нещодавно оголосив про запуск нової пілотної програми щодо використання переселення біженців для вирішення як гуманітарних зобов'язань, так і проблеми нестачі робочої сили.

🔹Новий економічний шлях в рамках Пілотної програми економічної мобільності (EMPP) відкриється цього літа, щоб допомогти роботодавцям наймати кваліфікованих біженців та інших переміщених осіб. Він забезпечить кваліфікований кадровий резерв, який в іншому випадку не був би доступний роботодавцям.

🔹Партнери з неурядових організацій (НУО) працюють з провінціями, територіями та громадами, залучаючи роботодавців по всій країні, наприклад, організовуючи ярмарки вакансій, щоб зв'язати їх з кваліфікованими кандидатами з-за кордону. Програма EMPP об'єднує кваліфікованих біженців та інших кваліфікованих переміщених осіб з канадськими роботодавцями, які потребують подолання дефіциту робочої сили в ключових професіях.

🔹Протягом наступних кількох років Канада продовжить розширювати цю програму і прийме 2 000 кваліфікованих біженців та інших переміщених осіб, щоб заповнити дефіцит робочої сили в таких затребуваних секторах, як охорона здоров'я, кваліфіковані професії та інформаційні технології.

🔹Нова федеральна програма надасть роботодавцям більше можливостей для заповнення широкого спектру затребуваних вакансій, зокрема:

🔸помічники медсестер
🔸працівники персональної підтримки
🔸помічники з довгострокового догляду
🔸інженери-програмісти
🔸веб-дизайнери
🔸механічні та електричні інженери та техніки
🔸вчителі
🔸працівники сфери туризму та гостинності
🔸водії вантажівок і служб доставки.

🔹Відтепер програма EMPP передбачатиме більш гнучкий підхід до визначення відповідності критеріям, дозволяючи іншим переміщеним особам, які не мають довгострокового рішення і потребують міжнародного захисту, подавати заявки на участь у програмі. Це дозволить роботодавцям отримати доступ до кваліфікованих кадрів за кордоном, до яких ми, ймовірно, не змогли б отримати доступ в інший спосіб.

🔹Отримавши пропозицію про роботу, кандидати можуть подати заяву на імміграцію до Канади через існуючі регіональні економічні програми. Після того, як відповідна провінція, територія або громада схвалить заявку, кандидати можуть подати заяву на постійне проживання до Міністерства у справах імміграції, біженців та громадянства Канади (IRCC), використовуючи заходи EMPP, які усувають бар'єри, з якими біженці можуть зіткнутися через їхнє переміщення.

🔹Заходи EMPP включають скасування деяких зборів, спрощення процедури підтвердження досвіду роботи, а також надання кандидатам можливості користуватися кредитами для фінансування витрат на проїзд, облаштування, початкових витрат і зборів, які не можуть бути скасовані. Партнерська неурядова організація надає мікропозики під низькі відсотки кандидатам на участь у Програмі EMPP, які не мають мінімальних коштів для задоволення вимог щодо поселення.

🔹Очікується, що заявки будуть розглянуті протягом шести місяців, тож новачки EMPP зможуть швидко переїхати та розпочати роботу в Канаді.

🔹Додаткова інформація про нову федеральну програму, включаючи критерії відбору, буде доступна на веб-сторінці EMPP протягом найближчих тижнів.
Канада
Поділитись: