Новини

Болгарія продовжила програму розміщення біженців з України

Водночас Болгарія перемістить українських біженців із готелів у державні заклади. Буде надано 15-денний термін до середини листопада, щоб людей, які були розміщені в готелях, переселили у відповідні приміщення.

🏡 Програму безкоштовного розміщення українців у Болгарії продовжили на необмежений термін

31 жовтня Рада міністрів Болгарії утвердила рішення продовжити программу безкоштовного проживання для українських біженців на необмежених термін. Вони зможуть перебувати в місцях безкоштовного розміщення з безкоштовним або платним харчуванням принаймні всю зиму.

Водночас, ті, хто зараз розміщуються у готелях, повинні будуть протягом 15 днів переїхати на державні та муніципальні бази.

🗣«Ми хочемо переконатися, що біженці будуть розміщені в належних місцях, і їх не доведеться переселяти в умовах суворої зимової погоди. Так було встановлено практикою в ЄС. Тільки Болгарія та дві країни – Кіпр та Ірландія – дають такий захист на необмежений термін. інших країнах такий захист давно вичерпано», - зазначив міністр внутрішніх справ Іван Демерджієв.

Чиновник уточнив, що українці залишаться на державних базах принаймні до кінця року, але припиняти програму у зимовий період у планах немає.

Зараз у Болгаріі перебуває близько 55 000 українців.
ЄС
Поділитись: