Новини

Тимчасове безкоштовне житло у Канаді

Житло в Канаді
Наші поради як знайти тимчасове безкоштовне житло у Канаді:

Пошук на сайтах тимчасового прихистку:
Виділяйте по 1-2-3 години в день, не лінуйтеся. Перегляньте всі варіанти в обраній вами країні/районі за посиланнями нижче, перевірте господарів за їхніми профілями у Фейсбуці, якщо немає такого, але є ПІБ, прогугліть за місцем розташування (наприклад, Адамів Смітів у Відні буде 500 осіб, а він же у певному окрузі поруч - всього один.)

https://icanhelp.host

https://ua.eu4ua.org/refugees

https://t.me/bizenstvo

https://t.me/newsukraine_today

https://ukraina.services/ua

https://www.ukrainetakeshelter.com

https://hospitality-helps.org

https://www.host4ukraine.com

https://www.bedsforukraine.com/pages/find-a-bed

http://lowcostavia.com.ua/airbnb-yak-podaty-zayavku-na

Пошук через соц. сеті - FACEBOOK
Підпишіться на групи цієї країни у соціальних мережах: ФБ, Телеграм. Вам не потрібні групи по 3-200 осіб (якщо ви не шукаєте дике село). Дивіться великі групи, вони популярніші, там більше людей і більше порад. Зверніть увагу при підключенні до групи, скільки постів на тиждень там публікується. Можливий і виняток - у маленькій групі може бути більша активність та вища користь, ніж очікується.

Важливо! Групи шукати всіма доступними мовами: українською-російською-англійською-мовоюкраїни, Гугл Транслейт у допомогу.


https://www.facebook.com/groups/canadahostukrainians/

https://www.facebook.com/groups/usa.canada.help.shelter/

https://www.facebook.com/groups/699929631375624/

https://www.facebook.com/groups/uasupportcanada/

Стежте за групами, наскільки це можливо. Звертайте увагу на коментарі щодо теми постів. Часто місцеві жителі пишуть і новий пост, або відповідають комусь на комент своєю пропозицією про наявність житла. Так, це займає тривалий час, але лише спочатку. Та невдовзі ви помітите, які групи абсолютно не корисні та не потрібні, і відпишитеся від них. Це приблизно 2-3 дні. В результаті залишиться буквально кілька. Увімкніть повідомлення про пости для найкорисніших груп.

Познайомтеся з людиною, написавши їй у “приватні повідомлення”! Вам необхідно познайомитися з тим, хто надає житло, і скласти про себе думку, надіславши повідомлення-лист у месенджер, лічку, імейл тощо.

Важливо! Скласти лист треба максимально щиро, простими словами, обов'язково виклавши у вступі основне: коротко ім'я тих, хто шукає житло, хто ви, що ви хочете і плануєте, і що пропонуєте. Далі – за бажанням, але без фанатизму. Вам із ними доведеться жити разом 1-6 місяців, і все, що неправда, зіграє погану службу.

Важливо! Це стосується груп. Не реагуйте на ХЕЙТ. Просто будьте одразу готові до того, що люди різні, порадників у рази більше, ніж помічників. Тому пропускайте повз все, що не стосується суті вашого посту. Зазвичай це якийсь болючий досвід коментаторів або їх колишні проблеми, що не відносяться до вас, і вам вникати і приймати їх на себе точно не потрібно.
Канада
Поділитись: