Новини

Австрія змінює правила безкоштовного проїзду для українців

З 1 листопада в Австрії змінюються умови проїзду для українців. Це пов’язано з тим, що 31 жовтня спливає термін дії програми "Not-Ticket Ukraine", яка діяла з початку війни.

Втім, національний залізничний оператор (ÖBB) та компанія міського громадського транспорту Відня Wiener Linien вже оголосили нові правила проїзду.

☝️Так з 1 листопада діятиме «Квиток першого прибуття з України» – його можуть отримати усі громадяни з українським паспортом, що в'їжджають зі сторони України через кордони Чехії, Словаччини та Угорщини.

Квиток діятиме лише в перші 24 години з моменту прибуття до Австрії. Також – з дати видачі для поїздки до Австрії чи прикордонних станцій у напрямку Німеччини, Швейцарії чи Італії у 2-му класі на поїздах ÖBB.

Де отримати квиток?🤔
Квиток можна оформити у провідників цих поїздів до Відня. Якщо біженці не зможуть знайти в поїзді співробітників або прибудуть до Австрії не на поїзді, одноразовий квиток можна оформити на Центральному вокзалі Відня (на вході на станцію Sonnwendgasse) та Центральному вокзалі Граца (у туристичному центрі ÖBB).

Також принцип безкоштовного проїзду в перші 24 години поширюватиметься і на проїзд в міському транспорті Відня. Пропозиція діятиме до кінця 2022 року.

📌 Надалі, разові квитки біженцям обіцяють оформляти в центрах для біженців у Відні. Розглядається також варіант запровадження спеціальних місячних проїзних для українських біженців, щоб полегшити їм інтеграцію та доступ до ринку праці.
ЄС
Поділитись: