Новини

Наполегливо радимо перевірити дійсність своїх закордонних паспортів

Друзі, наполегливо радимо перевірити дійсність своїх закордонних паспортів.
Справа в тому, що в лютому 2023 року в системі оформлення біометричних паспортних документів Державної міграційної служби України відбулося оновлення програмного забезпечення.
Відтепер транслітерація, тобто написання ваших імені та прізвища латинськими літерами, мають співпадати в закордонному паспорті та в id-картці. Інакше - якщо написання відрізнятимуться, то дійсним визнаватиметься лише останній оформлений документ.
Скажімо, я оформила першим закордонний паспорт, де підтвердила написання свого прізвища Deinega. А за деякий час оформила id-картку вже з транслітерацією Deineha. У такому випадку, мій закордонний паспорт наразі буде не придатний для поїздок.
Саме найчастіше варіації у транслітерації допускають з літерами Г, Ш, Щ, Ч, Х, Ю, Я, Є.
Перевірити, дісний чи недійсний ваш закордонний паспорт (а також інші документи), можна на сайті Державної міграційної служби України за лінком: https://dmsu.gov.ua/services/nd.html
Виявили розбіжності - зверніться до найближчого підрозділу міграційної служби, ЦНАПу, "Паспортного сервісу" для заміни недійсного документу.
Друзі, ці та інші важливі тревел-новини, поради, добірки подорожей публікую на своєму телеграм-каналі.
Приєднуйтесь, хто ще не з нами!
Посилання:
https://t.me/royal_marine_tour

Нові правила транслітерації: перевірте дійсність своїх паспортів

Державна міграційна служба України повідомляє, що з лютого 2023 року в системі оформлення біометричних документів відбулося оновлення програмного забезпечення.

👉🏻 Тепер, транслітерація (написання вашого імені латиницею) у закордонному паспорті та в ID-картці мають бути однаковими.

❗️В разі різної транслітерації дійсним вважається тільки той документ, який був виданий останнім. Відповідно, паспортний документ з помилкою буде анульовано без вашого відома та його необхідно замінити.

📌 Перевірити чинність ваших документів можна на офіціи‌ному саи‌ті Державноі‌ міграціи‌ноі‌ служби Украі‌ни.

✅Якщо ви виявили, що один з ваших паспортних документів не є дійсним, зверніться до ЦНАПу або “Паспортного сервісу” для заміни документа.

✅Якщо в обох документах ім’я вказано однаково, ваші документи є чинними та не потребують заміни.
Україна
Поділитись: