Новини

Безкоштовний проїзд поїздами Deutsche Bahn для дітей до 14 років

Німецька залізниця Deutsche Bahn пропонує дітям до 14 років безкоштовний проїзд або знижки до 50%. Передбачені також знижки для дітей до 18 років та молоді до 27 років.

Умови безкоштовного або пільгового проїзду для дітей:

✔️ до 6 років – проїзд безкоштовний, окремий квиток не потрібен, але при купівлі білета для супроводжуючого дорослого слід вказати, що дорослий їде з дитиною;

✔️ до 14 років – проїзд безкоштовний за умови супроводу особою не молодше 15 років. З одним супроводжуючим може їхати до 4 дітей, але це слід вказати при купiвлі квитка для супроводжуючої особи. Якщо дитина до 14 років їде самостійно, то слід оплати 50% вартості квитка.

✔️ від 15 років – передбачена повна оплата, але для дітей від 6 до 18 років діє пільгова карта BahnCard25 https://www.bahn.de/angebot/bahncard/bahncard25/jugendbahncard за €9,5. Вона передбачає знижку -25% на всі міжміські поїздки у економ-класі. Карту можно придбати одноразово і вона діятиме до моменту доки пасажиру не виповниться 19 років.

Для пасажирів до 27 років діють спеціальні тарифи. Детальніше про них читайте 👉тут https://www.bahn.de/angebot/sparpreis-flexpreis/super-sparpreis-young.

📌 Нагадуємо також, що з січня у Німеччині діятиме проїзний за €49.
ЄС
Поділитись: