Новини

🚬 Влада Амстердама заборонить куріння марихуани в кварталі червоних ліхтарів

Нововведення вступить у силу вже з травня. Його основною метою називають прагнення «зменшити незручності» мешканцям району.

Амстердам відомий у всьому світі своїми канабіс-кафе, які відвідують мільйони туристів. Але самі ж амстердамці постійно скаржаться, що туристи ставляться до району «як до парку розваг, а не житлового району», створюють багато галасу та відходів і роблять його «некомфортним для життя». Тому багато місцевих депутатів підтримали заходи. Влада сподівається, що це покращить умови життя людей у цьому районі.

⛔️ Крім цього плануються й інші обмеження: так міська рада Амстердама оголосила, що ресторани та бари повинні будуть закриватися до другої години ночі в п'ятницю та суботу, а після першої – у стару частину міста не можна буде пропускати нових відвідувачів. Секс-працівники також мають закривати свої заклади о третій ночі.

Зараз у районі червоних ліхтарів лише продаж алкоголю в магазинах, винних крамницях та кафе – незаконний з четверга до неділі після 16:00. Тепер міська рада проситиме продавців повністю прибрати алкоголь із вітрин.

Що думаєте з цього приводу? Підтримуєте таке рішення чи Амстердам буде вже не той, що раніше? 😒
ЄС
Поділитись: