Новини

Програми іміграції в Канаду

Природа Канади
Якщо ви їдете до Канади з метою отримати статус постійного резидента (Permanent Resident status - PR), то відразу думайте про те, якими програмами імміграції ви скористаєтесь.


Найлегші програми імміграції на даний момент у провінції Ньюфаундленд та Лабрадор (НЛ) та провінції Манітоба.


У НЛ почати імміграційний процес можна блискавично - відразу після того, як знайдете постійну роботу та здасте тест з мови на мінімум 4.


У Манітобі (якщо у вас немає близьких друзів чи родичів) - через півроку роботи та тест з англійською мінімум на 4 також.


Обидві провінції знизили критерії номінації для українців.


Звертаємо увагу, що процес імміграції складається з двох етапів:
1) етап номінації провінцією. На цьому етапі провінція розглядає ваші документи та дає згоду підтримувати вас на етапі аплікації на постійне резидентство Канади. Процес номінації триває кілька місяців (3-6 місяців).
Після отримання номінації провінції, ви подаєтесь на
2) етап аплікації на статус постійного резидента Канади (федеральний етап). Після отримання номінації ви подаєте аплікацію до федерального уряду Канади. Ця подача проходить поза межами системи Express Entry, однак також онлайн. Ви загружаєте практично ті самі документи, які ви давали на номінацію провінції плюс довідку про відсутність судимостей з України та будь-якої іншої країни, де ви жили 6+ місяців.


Розгляд аплікації на постійне резидентство (ПР) триває зараз приблизно 27 місяців.
Тобто в найкращому випадку ви зможете отримати статус ПР через 2.5 - 3.5 роки з моменту прибуття до Канади. І це тільки у випадку, якщо ви відповідаєте вимогам імміграційних програм відразу. Якщо англійська "нульова", або "шкільний рівень", додайте ще півроку чи рік на покращення мови.


Так, у більшості дозвіл на роботу на три роки. Так от, навіть якщо ви не встигаєте отримати статус ПР за цих три роки, то все, що вам треба - це отримати номінацію від вашої провінції та перейти на федеральний етап. Якщо ви встигнете подати аплікацію на ПР та отримати номер вашого файлу, ви вже можете легко продовжувати ваші дозволи на роботу зсередини Канади, поки чекаєте на отримання статус постійного резидента (ПР)
Канада
Поділитись: