Новини

Витрати на оренду в Канаді


Витрати на оренду в Канаді продовжують підніматися по всій дошці, але є кілька міст, які вражають сильніше, ніж інші.


Новий звіт від Rental.ca: https://www.n49.com/search/rental/1/canada/ та дослідницьких та консалтингів BULLPen встановив, що за останній рік середня національна норма орендної плати зросла на 6,6%.


У реальному житті це близько 1818 доларів на місяць за всі види оренди.


Хоча легко здогадатися, що Vancouver та Toronto є найдорожчими містами, середня плата оренди близько 2326-2925 доларів, по всій країні є місця, які набагато дешевші, ніж це.


Фактично, кілька міст навіть побачили зменшення середньої орендної плати.


Winnipeg (Manitoba), Nepean (Ontario) та Regina (Saskatchewan) зменшили середню вартість оренди, зробивши їх серед найдешевших місць для оренди в Канаді зараз.


Канадське місто з найдешевшою середньою орендою - Regina, середня вартість оренди - 1020 доларів США для всіх типів нерухомості.


Другий найдешевший варіант - Saskatoon, має середню оренду в розмірі 1082 долара.


Інші доступні міста на захід від Канади включають Edmonton із середньою орендою 1190 доларів, Winnipeg із 1326 доларів США та Calgary з 1552 доларів відповідно.


Gatineau 1540 доларів та Montreal - 1712 доларів.


Що стосується оренди в Ontario, найдешевший варіант, який у вас є - це London із середньомісячним чеком до орендодавця на загальну суму близько 1790 доларів. Після нього Scarborough - 1831 дол. Далі йде Ottawa за 1874 долари, а потім East York за 1884 долари.


Звідти вартість продовжується на Hamilton, Nepean, Brampton, North York, York, Mississauga, Etobicoke, перш ніж врешті -решт в середньому обмежується 2326 доларів в Toronto.

Канада
Поділитись: