Новини

ТОП-10 найздоровіших міст світу

Британські журналісти (https://www.express.co.uk/travel/articles/1763436/healthiest-city-british-expats-stockholm) опублікували рейтинг міст, які визнали найздоровішими у світі.

✔️Для створення рейтингу проаналізували клімат, рівень забрудненості повітря, якість води та стан продуктів.

✔️Визначили, що у Стокгольмі (Швеції) та Фару (Португалії) найсприятливіші умови для життя та відпочинку, адже фіксують у мешканців найвищий рівень щастя, а також найнижчий рівень забрудненості повітря.

👉🏼 Які міста потрапили у рейтинг:

1. Стокгольм (Швеція)
2. Фару (Португалія)
3. Гельсінкі (Фінляндія)
4. Мадрид (Іспанія)
5. Рейк'явік (Ісландія)
6. Тель-Авів (Ізраїль)
7. Лас-Вегас (США)
8. Лісабон (Португалія)
9. Малага (Іспанія)
10. Севілья (Іспанія)

У Стокгольмі надзвичайно висока якість повітря, мешканці споживають свіжі продукти, а особливо, рибу, а тому відзначаються прекрасною системою харчування. Крім того, жителі займаються спортом просто неба і приділяють час прогулянкам.

Португальське місто Фару посідає також вищу сходинку у цьому рейтингу. У цьому місті мешканці мають можливість відпочити на мальовничих пляжах, є сприятливі погодні умови, а також різноманітні свіжі фрукти та овочі на будь-який смак.

Фінляндія, яка вже кілька років потрапляє до рейтингу найщасливіших країн світу, не виняток і у цьому списку. Гельсінкі, завдяки помірному клімату та розміреному темпу життя мешканців, цьогоріч посіли третю сходинку цього рейтингу.
Цікаве/Корисне Світ
Поділитись: