Новини

Коли чекати відкриття повітряного простору в Україні

✈️ Нещодавно Європейська організація з безпеки повітряної навігації (Eurocontrol) опублікувала весняний звіт, https://www.eurocontrol.int/sites/default/files/2023-03/eurocontrol-seven-year-forecast-2023-2029-spring-2023.pdf в якому доповідається про відновлення авіаційного трафіку після пандемії. Очікують, що авіатрафік країн Євросоюзу повернеться до показників 2019 року тільки до 2025 року. Хоча раніше очікувалось, що трафік відновиться вже цього року – на це безпосередньо впливає повномасштабне вторгнення в Україну.

У звіті Eurocontrol також йдеться про те, що обмеження на польоти цивільної авіації в повітряному просторі України діятимуть до 2029 року.

Проте, як доповідає у коментарі obozrevatel.com https://news.obozrevatel.com/ukr/economics/economy/litaki-nad-ukrainoyu-ne-litatimut-do-2029-roku-scho-naspravdi-oznachae-prognoz-evrokontrolyu.htm авіаційний експерт Богдан Долінце:

🗣 «Це не означає, що у разі припинення війни та відкриття надземного простору ми не зможемо літати. Це виключно припущення, яке було висунуте Євроконтролем.»

Насправді український повітряний простір буде відкрито одразу після завершення військових дій та перемоги України. - про це повідомляє прес-служба Украероруху.
Україна
Поділитись: