Новини

З України до Європи: як зручніше добиратися? (ч.1)

Через війну українці вимушені були забути, що таке діставатися за 1,5-2 години до Відня, Варшави або інших європейських міст. Зараз шлях за кордон більше схожий на челлендж, але і він нам під силу. Зібрали для вас найзручніші (якщо це так можна назвати😬) способи дістатися різних країн.

Польща
Один із найпопуляріших варіантів – щоденні Інтерсіті (705К/715К) або поїзд 053К із Києва до Пшемишля. Нічний потяг відбуває о 19:48, о 7:21 ви вже у Пшемишлі, але зважайте, що поїзд може запізнитися. Вартість квитка ~1500 грн.

Далі від Перемишля їдемо потягом до одного з міст, де є аеропорт. Найближчі до Пшемишля такі міста – Жешув, Краків, Катовіце та Люблін.

📍Жешув (Rzeszów) – найближчий варіант (1 година від Пшемишля), але з аеропорту Жешува не дуже великий вибір напрямків вильоту. Якщо вам, наприклад, до Ірландії, Великобританії, Болгарії, Норвегії або Нідерландів – підійде. Якщо ні – їдьте далі до Кракова чи Катовіце – з цих двох міст доступний значно більший вибір рейсів.

📍Краків або Катовіце – з Пшемисля до Кракова їхати приблизно 3 години, до Катовiце – приблизно 4 години. З цих аеропортів можна дістатися куди завгодно, крім того з них літають лоукостери Ryanair та Wizz Air.

📍Люблін – більш віддалений варіант. Звідти теж літає Wizz Air (Болгарія, Нідерланди, Норвегія, Сполучене Королівство, Хорватія) та Ryanair (Ірландія, Сполучене Королівство, Польща).

📍Основним польським містом для вильоту у будь-яку точку світу звісно ж є Варшава. З Києва до Варшави можна доїхати на поїзді 67 Київ-Варшава (курсує не кожен день, відправлення 17:27, прибуття – 10:09). Ще один варіант – автобус, але їхати доведеться 16-20 годин.

У столиці два аеропорти – найбільший у країні Аеропорт імені Фредеріка Шопена, який зокрема є хабом для авіакомпаній LOT Polish Airlines та Wizz Air, другий аеропорт – Варшава-Модлін, розташований за містом, сюди літає ірландський лоукостер Ryanair.

Продовження читайте тут: "З України до ЄС (частина  2)".
ЄС Україна Польща
Поділитись: