Новини

З України до Європи: як зручніше добиратися? (ч.2)

Продовження матеріалу про оптимальні способи дістатися європейських країн, які зараз доступні українцям. Першу частину читайте тут: "З України до ЄС (частина 1)".

Словакія
Найближчий до України словацький аеропорт розташований у місті Кошице. До Кошице краще за все їхати автобусом із Ужгорода, час у дорозі – приблизно 3-3,5 години. З Кощице можна бюджетно дістатися Лондона (Лутон) рейсами Wizz Air, а Ryanair звідси літає в Австрію, Чехію, Ірландію та Велику Британію.

Румунія
Це зручний варіант для тих, хто добирається з Чернівецької, Закарпатської, Вінницької або Одеської областей. Найближчий до України аеропорт розташований у Сучаві. Ryanair звідси літає до Австрії, Бельгії, Великої Британії, Ірландії та Італії, а Wizz Air – до Бельгії, Італії, Нідерландів, Німеччини, Франції, Об’єднаного Королівства та на Кіпр.

Угорщина
До Угорщини зараз можна дістатись наступними потягами:
✔️експрес №33/34 "Мукачево – Будапешт-Ньюгаті" (2 рази на день)
✔️електричка "Чоп - Захонь" (шість пар електричок протягом дня)
✔️нічний поїзд №749 "Київ – Відень" (1 раз на день)

Найближчим до України угорським аеропортом є аеропорт Дебрецена (Debreceni nemzetközi repülőtér). Експрес та електричка проїжджають через Дебрецен, тож можете скористатися ними або їхати прямо до Будапешта. З Дебрецену доступні рейси Wizz Air до Болгарії, Греції, Іспанії, Ізраїлю, Нідерландів, Об’єднаного Королівства, Кіпру та Франції, з Будапешту можна дістатись майже куди завгодно.

Молдова
Летіти через Молдову буде зручно тим, хто прямує з півдня України. Основний міжнародний аеропорт країни розташований у Кишеневі. З Одеси до Кишенева можна доїхати за 5-6 годин на автобусі. Національний перевізник Air Moldova виконує рейси до Грузії, Ірландії, Італії, Ізраїля, Німеччини, Сполученого Королівства, Польщі, Румунії, Туреччини, Франції та Чехії. Також літають лоукостери FlyOne та Wizz Air.
ЄС Україна
Поділитись: